پشتیبانی پلتفرم eToro از رمز ارز Tezos در پی افزایش ناگهانی قیمت آن | عصرویرا – عصرویرا

در حال پردازش اطلاعات...
شرکت نوین پردازان آتیه عصر ویرا

پشتیبانی پلتفرم eToro از رمز ارز Tezos در پی افزایش ناگهانی قیمت آن | عصرویرا

عصرویرا – ۲۰۱۹-۰۸-۰۷ ۱۹:۱۳:۲۰ –

پشتیبانی پلتفرم eToro از رمز ارز Tezos : بر اساس توییتی که شبکه eToro امروز پست کرده است، از هم اکنون کاربران می‌توانند با تزوس (Tezos)، که شانزدهمین رمز ارز بزرگ بازار است، در این پلتفرم معامله کنند.

طبق آنچه در اعلامیه مطبوعاتی ذکر شده است، رمز ارز Tezos پس از بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت‌کوین کش، لایت کوین، اتریوم کلاسیک، دش، استلار، NEO، EOS، کاردانو، آیوتا، زی‌کش و ترون شانزدهمین رمز ارزی است که به شبکه eToro پیوسته است و توسط آن پشتیبانی می‌شود.

بنیانگذار و مدیرعامل شبکه EToro، یونی آسیا (Yoni Assia)، در این باره گفت: “رمز ارز Tezos در حال پیشرفت است” وی تاکید کرد که در حال حاضر برخی از بانک‌ها برای صدور توکن‌های امنیتی از شبکه بلاک چین تزوس استفاده می‌کنند. در این اطلاعیه مطبوعاتی آسیا تأکید کرد که این اقدام جدید بخشی از مأموریت شبکه eToro در راستای دستیابی سرمایه گذاران به دارایی‌های بیشتر است، وی همچنین ادعا کرد:

با کوچ بیشتر شرکت‌های مالی به سمت رمز ارزها، امکان استفاده سرمایه گذاران معمولی از قابلیت‌های این فناوری اهمیت دارد؛ در نتیجه ما همواره از پشتیبانی از رمز ارزهای جدید مانند تزوس در شبکه eToro استقبال می‌کنیم.

فهرست بندی جدید EToro بعد از افزایش قیمت ۵۰ درصدی بازار این آلتکوین

طبق گزارش سایت Cointelegraph، قیمت تزوس تقریباً ۸ درصد در روز گذشته افزایش یافته در حالی که سود هفتگی آن تقریباً به ۵۰ درصد رسیده است.

این اتفاق زمانی رخ داد که صرافی رمز ارز آمریکایی Coinbase اعلام کرد که در پلتفرم معاملاتی رمز ارز خود به نام Coinbase Pro، از تزوس پشتیبانی خواهد کرد.

پشتیبانی پلتفرم eToro از رمز ارز Tezos در پی افزایش ناگهانی قیمت آن

نمودار قیمت ۷ روزه Tezos. منبع: سایت Coin360

منبع

 پشتیبانی پلتفرم eToro از رمز ارز Tezos در پی افزایش ناگهانی قیمت آن | عصرویرا

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =