وبینار عصر ویرا رونمایی شد + امکانات – عصرویرا

در حال پردازش اطلاعات...
شرکت نوین پردازان آتیه عصر ویرا

وبینار عصر ویرا رونمایی شد + امکانات

با فراگیر شدن ارتباطات آنلاین و در نظر گرفتن مزایای آن برای هم‌وطنان، پس از بررسی نیازها، کمبودها و موانع موجود در داخل
کشور، توانستیم مجموعه کاملی از ابزارهای ارتباطی را برای شما فراهم کنیم و در مسیر رسیدن به دنیایی بهتر ، قدم برداریم.

ما از طریق مشاوره، آموزش و پشتیبانی، تجربه‌های خود را در اختیار شما قرار می دهیم و در کنار میزبانی رویدادهای آنلاین،
شما را در برگزاری هرچه بهتر وبینارها، دوره‌های آموزشی آنلاین، جلسات وب‌کنفرانس و پخش زنده اینترنتی برنامه‌ها همراهی
می‌کنیم.

  1. جلسات مجازی : ارتباط زنده با همکاران در هر لحظه
  2. آموزش آنلاین : آموزش به‌صورت زنده از سراسر دنیا
  3. وبینار :  برگزاری سمینار به‌صورت آنلاین

امکانات سرویس وبینار عصر ویرا عبارتند از:

امتیازات وبینار عصر ویرا

۱- بدون نیاز به نصب یا افزونه

یکی از مشکلات رایج برگزاری رویدادهای آنلاین (آموزش آنلاین، وبینار، وب‌کنفرانس و…) آموزش کاربران برای شرکت در این رویدادها است. بسیاری از محصولات موجود در بازار نیازمند نصب افزونه‌ها و پیش‌نیازهای مختلفی هستند که این امر برای بسیاری از مخاطبین که دانش کمتری دارند کاری دشوار است و مانع از استقبال گسترده آن‌ها می‌گردد. برای شرکت در رویدادهایی که در بستر عصر ویرا برگزار می‌شوند نیاز به نصب هیچ‌گونه افزونه، نرم‌افزار یا پیش‌نیازی نیست و مخاطبین تنها با یک کلیک می‌توانند به‌ راحتی در رویداد موردنظر شرکت نمایند. حتی برای استفاده از تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها (به‌جز آیفون) نیز نیازی به نصب اپلیکیشن نبوده و عصر ویرا در مرورگرهای رایج به‌سادگی قابل‌ اجرا است.

۲- محیط فارسی با کاربری آسان

سادگی محیط برنامه‌ها برای راحتی کاربران در عین امکانات گسترده بسیار اهمیت دارد. محیط برنامه عصر ویرا با تمرکز بر سادگی و کاربرپسند بودن و دوری از هرگونه پیچیدگی طراحی‌شده است تا مخاطبین و علاقه‌مندان به شرکت در رویدادها تجربه لذت‌بخشی از فن‌آوری ارتباطات آنلاین را کسب نمایند. فارسی بودن محیط برنامه و سازگاری آن با محتوای فارسی نیز یکی از عوامل مهم در ایجاد یک حس خوب برای کاربران است.

ارتباط باکیفیت و پایدار

اولین و مهم‌ترین معیار در برگزاری موفقیت‌آمیز رویدادهای آنلاین برقراری یک ارتباط پایدار و باکیفیت میان شما و مخاطبین رویداد است. بروز هرگونه اختلال، قطع و وصلی و افت کیفیت موجب نارضایتی شرکت‌کنندگان و بازخوردهای منفی از سوی ایشان می‌گردد. ازاین‌رو در تولید محصول بومی عصر ویرا اهمیت ویژه‌ای برای تامین ارتباط پایدار و باکیفیت قایل شده‌ایم و با در نظر گرفتن شرایط اینترنت داخل کشور، توانسته‌ایم این هدف به‌ظاهر دست‌نیافتنی را محقق کنیم. برخی از ویژگی‌های وبینار عصر ویرا که موجب دستیابی به این موفقیت شده‌اند شامل موارد زیر است:

    • تنظیم هوشمند کیفیت:

عصر ویرا به‌صورت هوشمند شرایط اینترنت هر یک از شرکت‌کنندگان را در حین برگزاری رویداد بررسی نموده و کیفیت ارتباطی را متناسب با وضعیت اینترنت کاربران تنظیم می‌نماید. همچنین کیفیت ارتباط هر کاربر را بر اساس وضعیت اینترنت مورداستفاده به ایشان نمایش می‌دهد.

    • کاهش پهنای باند:

سرعت اینترنت موردنیاز برای دریافت یک تصویر زنده وبکم بسیار متغیر است و می‌تواند از ۱۰Kb/s تا ۲۰۰۰Kb/s متغیر باشد. ما با در نظر گرفتن شرایط اینترنت کاربران داخل کشور، پهنای باند مصرفی هر یک از ابزارهای عصر ویرا را با حفظ کیفیت تصاویر، تا حد ممکن کاهش داده‌ایم تا مخاطبین شما بتوانند تصویری روان و بدون اختلال را دریافت نمایند.

    • سرورهای داخل کشور:

راه‌اندازی سرورهای قدرتمند در دیتاسنترهای داخل کشور یکی از دلایل اصلی برقراری ارتباطات پایدار و باکیفیت در عصر ویرا است. سرورهای بسیاری از محصولات خارجی در خارج کشور مستقر هستند و شما به هنگام برقراری ارتباط با این سرورها به دلیل شرایط خاص اینترنت داخلی با افت سرعت بسیار بالایی مواجه می‌شوید که نتیجه آن اختلال در ارتباطات صوتی‌وتصویری شما با مخاطبین است.

پشتیبانی فنی و اجرایی

برگزاری موفقیت‌آمیز رویدادهای آنلاین صرف‌نظر از بستر مورداستفاده آن، نیاز به تجربه و رعایت نکات مختلفی دارد. ما تجربه و تخصص کافی را برای همراهی شما در این مسیر کسب نموده‌ایم و آماده‌ایم تا شما را در برگزاری موفقیت‌آمیز رویدادهای آنلاین پشتیبانی کنیم. کارشناسان ما در مراحل مختلف کار شامل تهیه سرویس و بهره‌برداری از آن، تامین و تست تجهیزات، آمادگی برای برگزاری رویدادها، اجرای آزمایشی قبل از رویداد، حضور آنلاین در رویدادها و پشتیبانی فنی و نگهداری از سرورها و سرویس‌ها با شما همراه هستند و دسترسی آسان و پاسخ‌گویی سریع جزو اولویت‌های ما در بخش پشتیبانی است. همچنین توسعه محصول در راستای تامین نیازهای شما یکی دیگر از خدمات ما در جهت حفظ رضایت شما و مخاطبین ارزشمندتان است.

, , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 5 =