اطلاعیه مهم/ عرضه اولیه توکن STO ویراتوکن – عصرویرا

در حال پردازش اطلاعات...
شرکت نوین پردازان آتیه عصر ویرا

اطلاعیه مهم/ عرضه اولیه توکن STO ویراتوکن

بروزرسانی در تاریخ ۹۹/۰۳/۱۳

مقدمه:

با پیشرفت علم در دنیای کنونی و افزایش سرعت پروژه های اقتصادی شرکت های خصوصی و دولتی، نیاز به جمع آوری سرمایه گذاری های خرد بیش از پیش احساس می شود.

همانطور که میدانیم افراد می توانند به طرق مختلف و با توجه به مبلغ بودجه خود و میزان ریسکپذیری خود، انواع روش های سرمایه گذاری را انتخاب نمایند که عبارتند از:

 • ارزعدم امکان خرید و فروش
 • طلانگه داری سخت و استرس سرقت
 • خودرو : عدم سودهی مداوم و محدودیت در تعداد
 • مسکنرکود در بازار
 • بورس : ریسک بالا و عدم ثبات در سود
 • بازاررکود در بازار و عدم خرید و فروش در بازار
 • بانکسود پایین
 • همچنین به تمامی موارد فوق مالیاتی از سوی دولت در حال وضع شدن می باشد.

یکی از روش های مشارکت کاربران در پروژه های شرکت های مختلف، خرید توکن های STO  می باشد. توکن های STO  معرف اوراق بهادار مالی به اشکال مختلف دارایی ها به صورت دیجیتال هستند. به عنوان مثال اگر سهام بورس را در نظر بگیریم، زمانی که سرمایه گذار سهام شرکتی را می خرد، این سهام نماینده درصد مالکیت سهام دار در آن شرکت می باشد. این مالکیت معمولا یک سری حقوق مالی مانند حق رای و حق دریافت سود سهام را برای فرد سرمایه گذار به همراه می آورد.

شما با خرید توکن های STO  میتوانید در سود و زیان پروژه ای که مشخص شده است شریک باشید و به صورت ماهیانه سود بدست آمده را دریافت کنید.

لطفا قبل از هر کاری دو مقاله در مورد توکن های STO را بخوانید؛

مزایای توکن های STO  عبارتند از:

به عنوان مثال، فرض کنید در یک جمع ۱۰۰ نفره نشسته اید و در یک برگه کاغذ، مطلبی را می نویسید. حال آن برگه کاغذ را بالا گرفته و تمام ۱۰۰ نفر دیگر، با استفاده از تلفن همراه خود، تصویری از آن ثبت می کنند.  حال اگر شما قصد تغییر در محتوای برگه کاغذ خود داشته باشید، باز هم اطلاعات برگه شما در تلفن همراه تمام ۱۰۰ نفر دیگر وجود داشته و شما امکان تغییر در اطلاعات موجود در تلفن همراه دیگران را ندارید. این تعریف ساده ای از بلاکچین می باشد.

 • امنیت بالای شبکه بلاکچین
 • شفافیت در توکن ها و بلوک های صادره
 • سهولت در شناسایی و اهراز هویت سرمایه گذار
 • عدم نیاز به امور اداری طولانی
 • امکان بهره مندی از مزایای عرضه های اولیه توکن هایSTO
 • دریافت سود ماهانه تعیین شده از سوی شرکت مجری پروژه
 • امکان فروش توکن هایSTO در سررسید ها

اهمیت صنعت معدن در اقتصاد کشور:

همانگونه که می دانیم صنعت استخراج و فرآوری مواد معدنی در کشور ما ایران، دومین صنعت بزرگ بوده و بخش اعظمی از حجم اقتصادی کشور بر عهده این صنعت بسیار عظیم می باشد. همچنین بخش اعظمی از معادن کشور در مناطق محروم بوده که بدلیل سختی شرایط استخراج  در آن مناطق، بسیاری از شرکت های فعال در زمینه معدن، علاقه ای به ورود به آن مناطق را ندارند.

همچنین بدلیل عدم حضور صنایع مادر در این مناطق، نرخ اشتغال در این مناطق بسیار پایین بوده و جوانان مناطق محروم با بیکاری و عدم درآمدزایی مواجه می باشند.

راه حل عصرویرا برای این مهم، استفاده از پتانسیل کاربران عزیز خود جهت مشارکت در پروژه های معدنی در مناطق محروم و  ایجاد پایه های این صنایع در این مناطق می باشد.

مزایای فعالیت معدنی در مناطق محروم:

 • اشتغال جوانان منطقه
 • حمایت از طرف دولت محترم
 • حمایت از طرف مردم منطقه
 • رونق اقتصادی منطقه 
 • تامین مواد اولیه کارخانجات منطقه
 • وجود مشتری آماده برای تولیدات معدنی و تضمین سودآوری پروژه

توکن عصر ویرا ؛  ویراتوکن

توکن عصر ویرا با نام ویراتوکن جهت اجرای فرآیند مشارکت کاربران در پروژه های مختلف رونمایی شده است.  این توکن بر بستر بلاکچین مستقل عصرویرا  اجرا شده و هیچ ارتباطی به شبکه های بلاکچین خارجی ندارد.

مشخصه های امنیتی این توکن دقیقا مطابق با استاندارد های شبکه بلاکچین جهانی بوده و علاوه بر آن، دو مشخصه امنیتی جهت امنیت بیشتر توکن ها در آن اعمال شده است.

کاربران محترم عصرویرا می توانند با شرکت در عرضه اولیه توکن STO  مشارکت در پروژه های صنعتی، از مزایای سهیم شدن در سود این پروژه ها استفاده کرده و گامی موثر در رونق صنعت و اشتغال مناطق محروم جنوب کشور بردارند. اطلاعات بیشتر متعاقبا اعلام خواهد شد.

جهت مشارکت در پروژه های صنعتی ، به پورتال عصر ویرا و بخش “مشارکت در پروژه های STO” مراجعه فرمائید.

قوانین سرمایه گذاری:

 1.  نوع توکن در بخش خرید توکن با کیف پول الکترونیکی قابل انتخاب است به عنوان مثال، توکن STO اطلس کانی یا هر سرمایه پذیر دیگر
 2. حداقل مبلغ جهت سرمایه گذاری ۱۰ میلیون ریال معادل ۱۰ ویراتوکن و حداکثر یک میلیارد ریال می باشد.
 3. امکان انعقاد قرارداد فیزیکی وجود دارد.
 4. میزان سود ماهیانه پرداختی به سرمایه گذار طبق اعلام شرکت پذیرنده سرمایه، ۲ تا ۶ درصد علی الحساب می باشد.
 5. تنها توکن STO متناسب با نوع سرمایه پذیر سود ماهیانه علی الحساب متناسب با اعلام سرمایه پذیر داشته و سایر توکن ها سودی ندارند
 6. توکن های STO ، شش ماه قابل فروش یا تبدیل به ریال و دریافت خروجی بانکی نیستند و بعد از شش ماه قابل برداشت اصل سرمایه  می باشد. در این بین توکن های STO در حالت عمومی قابلیت واگذاری و انتقال به غیر را دارد.
 7. در صورتی که کاربران بابت توکن خود، قراردادی با امضا شرکت  درخواست نمایند،  آن توکن قابل انتقال و واگذاری نمی باشد. برای بستن قرارداد و تضمین اصل سرمایه سرمایه گذار باید از توکن خود خروجی آفلاین گرفته و با مراجعه به دفتر شرکت عصرویرا ، قرارداد به همراه مهر و امضا شرکت تحویل خواهند گرفت.
 8. سود ماهیانه علی الحساب توکن ها در بخش مشارکت در پروژه های STO در پورتال کاربران قابل ملاحظه است.
 9. تمام اطلاعات سرمایه پذیر در بخش مشارکت در پروژه های STO قابل مشاهده است
 10. طی مدت شش ماه توکن های STO  خریداری شده در بخش سرمایه گذاری، قفل بوده اما پس از آن توسط شرکت عصر ویرا قابل درخواست و نقد شدن به کیف پول است.  در صورت وجود قرارداد ، کاربر فقط از طریق شرکت می تواند سرمایه خود را افزایش دهد یا توکن خود را نقد کند. و باید قرارداد فعلی باطل شده و قرارداد جدید امضا گردد.
 11. کاربرانی که درخواست قرارداد نداشته و با اعتماد به عصرویرا سرمایه گذاری کرده اند،  می توانند از امتیاز افزایش سرمایه و تبدیل توکن و واگزاری توکن به صورت آنلاین استفاده کنند.
 12. در بخش ویرا توکن و بخش انتقال توکن کاربران میتوانند توکن مورد نظر خود را با همان تاریخ سرمایه گذاری خود به دیگران منتقل کنند. کاربر می تواند طی مدت ۶ ماه،  اصل سرمایه خود  را به سرمایه گذاری دیگر منتقل و اصل سرمایه خود را از آن سرمایه گذار بگیرند .
 13. توکن های خریداری شده در هر پروژه بر اساس میزان حداقل تعیین شده آن پروژه در بخش مشارکت در پروژه STO سود دهی ماهیانه دارد و خرید توکن به میزان کمتر از آن عدد، توسط سیستم سودی ندارد و این سود بر حسب هر توکن ارائه می شود.
 14. در صورتی که کاربری، تمایل به افزایش مبلغ سرمایه گذاری خود داشته باشد، با خرید هر میزان توکن جدید، و با استفاده از ابزار تبدیل توکن، نسبت به افزایش میزان توکن یکپارچه خود اقدام نماید.
 15. به عنوان مثال :شما ۱۰۰ ویراتوکن دارید و سود دریافت می کنید.  اکنون تمایل به خرید  ۵۰ توکن جدید دارید. طبق استاندارد سیستم شما باید ۱۰۰ توکن داشته باشید لذا با خرید ۵۰ توکن برای ماه آتی به شما سودی داده نمی شود تا اینکه با استفاده از ابزار تبدیل توکن، توکن های خود را تبدیل به یک توکن واحد ۱۵۰ کنید و در آنجا کارمزدی بر اساس سختی شبکه برای شما تعیین می شود و باید برای یکپارچگی توکن های خود آن کارمزد را پرداخت کنید در غیر اینصورت شما باید ۱۰۰ توکن به بالا افزایش سرمایه دهید …

 16. با ابزار تبدیل توکن در بخش ویرا توکن شما می توانید ویرا توکن های خود را به بلاک های کوچکتر یا بزرگتر یا متعدد تبدیل کنید.
 17. در حال حاضر، به دلیل عرضه اولیه ویراتوکن، سقف خرید ویراتوکن برداشته شده است.

همچنین وبسایت شرکت اطلس کانی آریا نیز در دسترس  می باشد.

, , , , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =