صرافی Bittrex یک پلتفرم رمز ارز در خاورمیانه راه اندازی می‌کند | عصرویرا – عصرویرا

در حال پردازش اطلاعات...
شرکت نوین پردازان آتیه عصر ویرا

صرافی Bittrex یک پلتفرم رمز ارز در خاورمیانه راه اندازی می‌کند | عصرویرا

عصرویرا – ۲۰۱۹-۰۸-۰۳ ۲۱:۲۶:۳۵ –

براساس اعلامیه‌ای در تاریخ ۳۱ جولای،  پلتفرم جدید صرافی رمز ارز Bittrex ظاهرا نیروی متخصص صرافی Rain در منطقه منا را با فناوری و زیرساخت‌های امنیتی Bittrex ترکیب خواهد کرد.

این پلتفرم تمام توکن‌هایی را که در حال حاضر در صرافی بین المللی Bittrex موجود است ارائه می‌دهد. همچنین امکان انجام معاملات با چهار جفت معاملاتی بیت کوین (BTC) با ارزهای فیات محلی از جمله دینار بحرین ، دینار کویت ، درهم امارات متحده عربی و ریال سعودی مهیا خواهد شد.

مقررات محلی

براساس این اطلاعیه، این اولین پلتفرم معاملات رمز ارز است که به طور کامل در منطقه منا موفق به اخذ مجوز می‌شود. ظاهرا صرافی Rain با صندوق بانک مرکزی بحرین که در فوریه ۲۰۱۹ آغاز به کار کرده است، همکاری داشته است.

به این ترتیب، این شرکت تحت نظر یک چارچوب قانونی موسوم به دارایی رمز ارز (Crypto-Asset) که توسط بانک مرکزی بحرین (CBB) ایجاد شده است شروع به فعالیت خواهد نمود. صرافی Rain اعلام کرد که این نخستین صرافی رمز ارز در خاورمیانه است که موفق به دریافت مجوز نظارتی در قالب دارایی رمز ارز از بانک مرکزی بحرین شده است.

طبق اظهارات تیم اجرایی، صرافی Rain هدف این همکاری را ارائه استانداردهای بین المللی مبادلات رمز ارز به خاورمیانه دانست، درحالی که به گفته مدیر عامل صرافی Bittrex، بیل شیهارا (Bill Shihara) این همکاری به آگاهی و استفاده گسترده تر از فناوری بلاک چین کمک خواهد کرد.

در هنگام ثبت این خبر، براساس اطلاعات سایت CoinMarketCap، حجم تجارت گزارش شده ۲۴ ساعته صرافی Bittrex معادل ۳۱.۹ میلیون دلار است که ۳۵.۵۵ درصد افزایش داشته است.

راهکارهای تجارت بلاک چین در منطقه منا

بر اساس گزارش سایت Cointelegraph، اتاق بازرگانی و صنایع دبی (DCCI) اخیراً با اتاق بین المللی تجارت و استارت‌آپ بلاک چین پرلین (Perlin) تفاهم نامه امضا کرده است. طبق این یادداشت تفاهم، حقوق انحصاری برای ارائه راهکارهای خاص بلاک چین در منا که توسط “مرکز تجارت آینده” (Centre of Future Trade) توسعه داده شده است، به اتاق بازرگانی و صنایع دبی اعطاء خواهد شد. این راهکارها برای کاهش خطرات تجاری و شفاف سازی در زمینه بلاک چین طراحی شده‌اند.

منبع

 صرافی Bittrex یک پلتفرم رمز ارز در خاورمیانه راه اندازی می‌کند | عصرویرا

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + ده =