رونمایی از اعتبار الکترونیک | کارت اعتبار مجازی اضافه شد – عصرویرا

در حال پردازش اطلاعات...
شرکت نوین پردازان آتیه عصر ویرا

رونمایی از اعتبار الکترونیک | کارت اعتبار مجازی اضافه شد

در روزهایی که در کنار شما بودیم، تمام سعی و تلاش خود را بر ارائه خدمات مفید و کاربردی به کار برده ایم تا شما به عنوان کاربران یا همراهان ما، از خدمات رضایت داشته و ما نیز با رضایت شما، قوت قلب و انگیزه ای مضاعف برای ادامه مسیر بگیریم.

در دنیای امروز، با افزایش تعداد نرم افزار های ارائه دهنده خدمات و  هوشمندی کاربران در انتخاب اپلیکیشن مناسب و کاربردی، رقابتی سخت در این حوزه شکل گرفته است. خوشبختانه عصر ویرا با دارا بودن کاربران وفادار و  هوشمند، توانسته رضایت کاربران گرامی را جلب کرده و به عنوان اپلیکیشنی پیشرو معرفی گردد.

در ماه های قبل بر طبق وعده ها و تعهد خود، خدمات متنوعی را به همراه تخفیفات عالی ارائه دادیم. خدماتی چون کارت ویزیت الکترونیک،  بیمه، گردشگری، آوای ویرا، پرداخت قبوض  و….  و همچنین به صورت ماهانه، بروزرسانی های متنوعی ارائه گردیده است.

سورپرایز…

اینک پس از تلاش های بی وقفه متخصصین عصرویرا، توانستیم اعتبار الکترونیک عصر ویرا را به همراه تکنولوژی پیچیده QRC  ارائه داده تا  گامی دیگر در ارائه خدمات با کیفیت به کاربران برداشته باشم.

در این بروزرسانی بسیار مهم، گامی بسیار بزرگ برداشته شده و اپلیکیشن عصرویرا تبدیل به یکی از معدود نرم افزارهای دارای بروزترین نسخه فناوری QRC  تبدیل شده و کاربران محترم امکان برنامه ریزی انواع سناریو های مالی با استفاده از کیف پول الکترونیک عصرویرا را دارا خواهند بود.

امکانات کیف پول الکترونیک عصر ویرا

در بروزرسانی جدید، امکانات متنوعی علاوه بر نسخه وب اعتبار الکترونیک اضافه شده است که امکان هرگونه برنامه ریزی را برای کاربران فراهم نموده است.

ساختار و معماری اعتبار عصرویرا، به گونه ای طراحی و برنامه نویسی شده است که امکان هرگونه نفوذ امنیتی را مسدود کرده و به هیچ عنوان اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران از طریق نفوذ و …  داده نمی شود.  همچنین تراکنش ها و حواله ها و …  به صورت لحظه ای بوده و  هیچگونه تاخیر در نمایش گزارش های تراکنش ها وجود ندارد.

افزایش موجودی اعتبار الکترونیک

در این بخش به توصیف انواع روش های افزایش موجودی اعتبار الکترونیک عصرویرا می پردازیم.  در صفحه مذکور، کاربران گرامی امکان افزایش موجودی به روش های زیر را دارا می باشند:

  1. پرداخت با درگاه بانکی
  2. پرداخت با ویرا توکن
  3. پرداخت با کارت اعتبار مجازی

همچنین امکان مشاهده گزارش های تراکنش های مربوط به این بخش نیز وجود دارد.

فناوری QRC (بارکد سریع پاسخ)

این فناوری به عنوان یکی از فناوری های پیشرو در دنیای فین تک بوده و نیازمند زیرساخت بسیار پیچیده و حساب شده ای جهت ارائه این تکنولوژی می باشد.  این فناوری به عنوان یک روش ارتباط سریع جهت انتقال وجه یا هر گونه اطلاعات، مورد استفاده قرار گرفته و اینک توسط متخصصین عصر ویرا  نیز به بهترین نحو ارائه شده است.

این فناوری در چند بخش از اعتبار الکترونیک عصر ویرا مورد استفاده قرار گرفته است که عبارتند از:

  1. افزایش موجودی با کارت اعتبار مجازی
  2. حواله وجه با QRC
  3. ارسال کارت اعتبار مجازی به دیگران
  4. زیرساخت باشگاه مشتریان نوین عصرویرا (به زودی)

یکی از خصوصیات مهم  و مزایای فناوری مذکور در عصرویرا، ارائه بارکد اختصاصی هر کاربر با تصویر خود کاربر می باشد تا از هرگونه سوء استفاده و اشتباه در پرداخت جلوگیری گردد. بدین صورت که در بارکد های فوق، به جای لوگوی عصرویرا، تصویر کاربر مذکور درج می گردد.

حواله های داخلی

در این بخش کاربران گرامی امکان انتقال وجه داخلی با کاربران دیگر را داشته و می توانند تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال در روز انتقال داخلی داده و با اطمینان از این امکان امن استفاده نمایند.

انواع روش های حواله داخلی عبارتند از:

  1. با استفاده از شماره حساب مقصد
  2. استفاده از کارت اعتبار مجازی
  3. استفاده از فناوری QRC

در این بخش با استفاده از خروجی بارکد QRC  دریافتی، می توانید بارکد اختصاصی خود را چاپ کرده و در فروشگاه یا شبکه های اجتماعی خود قرار داده و به عنوان یک پذیرنده نیز شروع به فعالیت نمائید.

همچین گزارش کامل تراکنش های این بخش نیز قابل مشاهده می باشد.

تسویه حساب (خروجی بانکی)

در این بخش، امکان ثبت درخواست خروجی بانکی و یا تسویه حساب بانکی  به صورت دریافت موجودی اعتبار الکترونیک در حساب بانکی وجود دارد.  در این قسمت کاربران با انتخاب مبلغ و نوع تسویه حساب و …  اقدام به ثبت درخواست کرده و با توجه به قوانین شرکت عصرویرا و قوانین بانکی، مبلغ مورد نظر را در حساب بانکی خود دریافت می نمایند. همچین گزارش کامل تراکنش های این بخش نیز قابل مشاهده می باشد.

امکان تسویه حساب در هر روز یک بار و تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال می باشد و همچنین مبلغ مورد درخواست، تنها به حساب شخص مالک اکانت کاربری واریز شده و از واریز به حساب بانکی متعلق به دیگران قطعا جلوگیری خواهد شد.

کارت اعتبار مجازی

یکی از خدمات بسیار ارزنده و قابل توجه عصرویرا که دارای نمونه های داخلی نمی باشد، ارائه کارت اعتبار مجازی می باشد.  کارت اعتبار مجازی، در واقع یک کارت مجازی دارای اعتبار ریالی بوده که دارنده آن، به عنوان مالک آن بوده و میتواند در بخش های مختلف اعتبار الکترونیک استفاده شود.

مهمترین مشخصه این کارت اعتبار مجازی، امکان ارسال آن به عنوان هدیه و یا یک اعتبار آفلاین به دیگران بوده و  کاربر ثالث، تنها باداشتن اطلاعات این کارت اعتبار مجازی، می تواند از آن استفاده نماید.

همجنین در بخش افزایش موجودی اعتبار الکترونیک، شما می توانید با انتخاب یکی از کارت های اعتبار مجازی خود، اطلاعات کارت را مستقیما وارد کرده و اعتبار کارت را مصرف فرمائید.

گزارش تراکنش ها

در تمامی بخش های اپلیکیشن عصر ویرا امکان گزارشگیری از تراکنش های انجام شده وجود داشته و این گزارشات به صورت کامل لحظه ای و به همراه اطلاعات کامل ارائه شده است.

این خدمت در اعتبار الکترونیکی عصرویرا بسیار نمود داشته و در تمامی بخش های کیف پول، بخش اختصاصی گزارش تراکنش های مربوط به آن بخش ارائه شده است و شما با بررسی گزارشات، میتوانید از صحت تراکنش ها اطمینان حاصل فرمائید.

ویراتوکن

آخرین بخش موجود در کیف پول الکترونیک عصرویرا، توکن بوکی عصرویرا می باشد.  این توکن با بهره گیری از فناوری بومی شبکه بلاکچین مستقل خود و با استفاده از تکنولوزی دیتابیس های توزیع یافته ارائه شده و قابلیت حفظ ارزش مالی را دارا می باشد.

اطلاعات بیشتر در خصوص ارائه این توکن و نحوه سرمایه گذاری در آن، متعاقبا به اطلاع کاربران گرامی خواهد رسید.

کلام آخر

عصر ویرا در تمام این روزها همراه شما بوده و سعی در ارائه خدمات بسیار پیشرو و با کیفیت داشته است. ممکن است در این میان برخی خدمات به دلیل محدودیت های کشور و حوادث مترقبه از نواقصی برخوردار باشند که  عصرویرا این اطمینان را در راستای رفع نواقص و ارائه سرویس بینظیر در سطح کشور به کار می بندد.

به امید دیدار شما کاربران وفادار در رویدادی عظیم ….

Share:

نظرات

۲ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 13 =