راه اندازی و نصب زیر ساخت های عصر ویرا با SSL EV – عصرویرا

در حال پردازش اطلاعات...
شرکت نوین پردازان آتیه عصر ویرا

راه اندازی و نصب زیر ساخت های عصر ویرا با SSL EV

در گواهی های امنیتی دیجیتال نوع EV یا Extended Validated SSL Certificate هویت حقوقی درخواست کننده گواهی SSL به طور کامل تایید می گردد، این تاییدیه در در نوار سبز رنگی در کنار آدرس سایت در مرورگر نمایش داده می شود که موجب جلب اعتماد هرچه بیشتر کاربران به سایت می گردد. این گواهینامه ssl تنها برای شرکتها ، سازمانهای دولتی ، بانکها ، وزارتخانه ها و به طور کل اشخاص حقوقی صادر می گردد و درخواست کننده باید مدارک کامل ثبتی و قانونی و هویتی خود را به صورت ترجمه شده ارسال نماید. به دلیل وجود مراحل مختلف تایید هویت و همچنین نمایش نوار سبز رنگ تایید، این نوع گواهی SSL دارای هزینه صدور بالایی می باشند و همچنین بالاترین میزان کسب اعتماد برای سایت شما را به همراه خواهد داشت.

برای دریافت گواهی‌های Extended Validation همان مراحل مربوط به گواهی‌های DV SSL و OV SSL  یعنی تأیید دامنه و تأیید هویت سازمان درخواست‌دهنده لازم است. تفاوت در این است که با دریافت یک گواهی EV وقتی مشتری به سایت شما وارد می‌شود نوار آدرس یا بخشی از آن به رنگ سبز در می‌آید که به روشنی به مشتری نشان می‌دهد که شما حاضر بوده‌اید برای اطمینان خاطر به او از دقت و امنیت کارتان بالاترین هزینه را برای دریافت گواهی، تأیید فعالیت‌تان، و امنیت تبادل اطلاعات او با سرور خودتان بپردازید.

مزایای گواهینامه SSL-EV :

  1. تایید هویت حقوقی سازمان یا شرکت
  2. تأمین امنیت
  3. بالا بردن ارزش اعتمادسازی سایت بین کاربران
  4. تأمین هویت
  5. پشتیبانی از تمامی مرورگرها
  6. کاملاً معتبر در سطح بین المللی
  7. وجود CRL – Certificate Revocation List فعال
  8. پشتیبانی از IDN

SSL یا Secure Socket Layer یک پروتکل امنیتی است که ارتباط ایمن میان سرور و مرورگر برقرار می کند که توسط شرکت Netscape ارایه شده است.  مزیت استفاده از این پروتکل، بهره گیری از موارد امنیتی تعبیه شده آن برای امن کردن پروتکل های غیرامن که براساس الگوریتم های رمزنگاری بر روی داده های خام (plain text) که قرار است از یک کانال ارتباطی غیرامن مثل اینترنت عبور کنند، اعمال می شود و محرمانه ماندن داده ها را در طول کانال انتقال تضمین می کند.

چرا باید از SSL استفاده کنیم :

مهم ترین کاربرد استفاده SSL تامین امنیت وب سایت است به طوری که یک ارتباط دو طرفه بین سرور و مرورگر ایجاد کرده و اطلاعات به صورت رمزنگاری شده ارسال می شود به این صورت که اگر شما در فیسبوک فعالیت می کنید اگر فیسبوک گواهی SSL نداشته باشد تمامی پیام های ارسال شده از طریق بستر های ارتباطی به راحتی قابل شنود است! ، همچنین قابلیت دیگری که SSL دارد این است که باعث اعتبار وب سایت می شود و از حمله های احتمالی مانند فیشینگ جلوگیری می کند ، به این صورت است که رقیب وب سایت با طراحی سایتی مشابه سایت موردنظر اقدام به جمع آوری اطلاعات مشتریان رقیب ، بی اعتماد سازی مشتریان نسبت به رقیب و اقدامات خرابکارانه دیگر می شود.

, ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =