درباره ما – عصرویرا

در حال پردازش اطلاعات...
شرکت نوین پردازان آتیه عصر ویرا

درباره عصر ویرا

داستان ما و عصرویرا

۱. ایده  از کجا اومد؟

یک روز که مشغول چرخ زدن در گوشی خودم بودم و به این فکر میکردم که چقدر از امکانات گوشی موبایل واقعا برای من مهم هست. کوتاه کنم…  ایده ای مبهم به ذهنم خطور کرد که میشد با اون خدمات گلچین شده رو به کاربر ارائه داد و  کاربر در یک سیستم یکپارچه نیاز خود را رفع کند.

۲. مشورت با دوستان مورد اعتماد …

تصمیم به مشورت با دوستان مورد اعتماد گرفتم. یکی از دوستان پیشنهاد داد تا بخشی فوق پیشرفته طراحی کنیم تا کاربران بتوانند تمام فعالیت های خود را یکپارچه در آن انجام دهند. شارژ و بلیت و پیامک  و کارت ویزیت و …

۳. و شروع خلاقیت ما …

چند تا از دوستان متخصص رو انتخاب کردم و به آنها پیشنهاد همکاری دادم. پس شروع کردیم و این پورتال رو ساختیم. این پورتال حالا آماده است و حتی در شروع کار یک تحول اساسی در سیستم های پرداخت و فین تک ها به وجود آورده ایم.

و حالا ….  عصرویرا متولد شده است …

شرکت نوین پردازان آتیه عصرویرا در سال ۹۸ توسط عده ای از جوانان خلاق، با اراده، متخصص، دغدغه مند و  دوراندیش تاسیس شد. در ابتدا کسی باور نمیکرد عصرویرا اینچنین پیشرفت کرده و خدماتی چنین حرفه ای ارائه دهد.  حتی خودشان !!

اما حالا عصرویرا تبدیل به نهالی قوی و در حال رشد شده است که دغدغه آن در ابتدا رفع  نیازهای مردم و در بلند مدت،  خدمتی هرچند کوچک به اقتصاد کشور و در خدمت کشور بودن است.

به زبان ساده…

عصرویرا یک پورتال جامع ارائه دهنده خدمات دیجیتال هست اما با قیمتی پایینتر از دیگران. کاربران می توانند با عضویت در پورتال و پرداخت حق اشتراک سالانه، از مزایای خدمات پورتال بهره ببرند.  همچنین شما می توانید با معرفی دوستان خود به پورتال، از درصد کمیسیون فروش مستقیم خدمات نیز بهره مند شوید.

اعلام آمادگی

با توجه به پتانسیل های  فنی و نیروی انسانی، پورتال خدمات عصرویرا، در یک جمله بستری برای ارائه انواع خدمات حوزه وب و موبایل بوده و امکان توسعه هر گونه کسب و کار با هر شرایطی جهت استفاده  کسب و کارها (B2B) و کاربران نهایی (B2C)  در آن وجود دارد.

عصرویرا  آمادگی خود را جهت عقد قرارداد همکاری با کسب و کارهای مختلف بخصوص دیجیتال اعلام می دارد.