ترون شبکه جدید خود را با ظرفیت نامحدود راه اندازی می کند | عصرویرا – عصرویرا

در حال پردازش اطلاعات...
شرکت نوین پردازان آتیه عصر ویرا

ترون شبکه جدید خود را با ظرفیت نامحدود راه اندازی می کند | عصرویرا

عصرویرا – ۲۰۱۹-۰۸-۰۶ ۱۷:۲۶:۳۲ –

راه اندازی شبکه جدید ترون با ظرفیت نامحدود

مقیاس پذیری صد برابر برای بلاک چین ترون

در این توییت آقای سان ادعا کرد که اولین نسخه این شبکه امکان مقیاس پذیری تا ۱۰۰ برابر و ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز را در زنجیره‌‌های جانبی فراهم می‌کند.

براساس وب سایت رسمی شبکه Sun Network، که به حساب توییتری وی متصل است، مکانیسم جدید زنجیره‌‌های جانبی از ویژگی‌هایی همچون تراکنش‌های رایگان، کاهش ۱۰۰ برابری هزینه‌ها، پشتیبانی از برنامه‌های غیر متمرکز (DApp) و تأیید سریع تر تراکنش‌ها بهره می‌برد.

بعلاوه گفته می‌شود این شبکه از اجرای بلند مدت قراردادهای هوشمند و نیز انجام برداشت و سپرده بین زنجیره‌ای پشتیبانی می کند. در بخش دیگری از وبسایت شبکه Sun Network نوشته شده است که:

هدف از ایجاد این شبکه جدید ، ارائه ظرفیت نامحدود برای پلتفرم اصلی ترون برای پشتیبانی از تعداد رو به افزایش تراکنش‌ها است.

آقای سان افزود:

نسخه جدید ۱.۰ به توسعه دهندگان پلتفرم ترون، امکان ایجاد زنجیره DApp یا اپلیکیشن غیرمتمرکز dApp را خواهد داد.

بر اساس گزارش سایت Cointelegraph در پایان ماه جولای، موسسه تحقیقات چینی CCID در لیست ۳۷ رمز ارز برتر از لحاظ تکنولوژی بیت کوین را در رتبه یازدهم قرار داده است، این در حالی است که ترون توانسته جایگاه سوم را به خود اختصاص دهد.

شرکت توسعه بلاک چینی لایتنینگ لبز (Lightning Labs) در ماه آپریل از عرضه اولین نسخه آزمایشی راه‌کارهای مقیاس پذیر شبکه Lightning برای شبکه اصلی بیت کوین خبر داد.

منبع

 ترون شبکه جدید خود را با ظرفیت نامحدود راه اندازی می کند | عصرویرا

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =