باشگاه مشتریان عصرویرا رونمایی شد – عصرویرا

در حال پردازش اطلاعات...
شرکت نوین پردازان آتیه عصر ویرا

باشگاه مشتریان عصرویرا رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی عصر ویرا، ۱۸ مرداد به مناسبت عید غدیرخم، دفتر مرکزی شرکت میزبان رونمایی از باشگاه مشتریان نوین عصرویرا، محصول تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه خدمات فین تک  ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر تجمیع برندهای حضوری و آنلاین را ارائه کند تا این خدمت تازه تخفیفات محسوسی را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، باشگاه مشتریان نوین عصرویرا دارای محاسنی است که اعم از امکان دریافت تخفیف از طریق درگاه بانکی ملت، پوز بانکی ملت و کدهای تخفیف  است و می‌تواند باعث سهولت در دریافت خدمات  شود.

در پذیرندگان مبتنی بر کارت بانکی، سعی عصرویرا بر تجمیع برندهای مشهور و شناخته شده در سطح کشور می باشد. نحوه استفاده از این برندها، به سه صورت اعم از کد تخخفیف، درگاه بانکی ملت و پوز بانکی ملت می باشد.

کاربران گرامی می توانند جهت رجیستر کارت بانکی خود، به پورتال عصرویرا وارد شده و  در بخش “باشگاه مشتریان” ، به قسمت “رجیستر کارت بانکی” مراجعه نموده و کارت بانکی خود را رجیستر نمایند. 

مدیرعامل عصر ویرا، تولید این محصول را نتیجه ۶ ماه کار در این مجموعه دانست و گفت: نیازسنجی، پژوهش و تجمیع امکانات برای تولید این محصول از دی ماه ۱۳۹۸ آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

وی زمان عرضه این محصول به بازار را روز عید غدیر خم اعلام و ادامه داد: در روزهای آتی ، با بروزرسانی اپلیکیشن عصرویرا، کاربران گرامی علاوه بر پورتال، امکان دریافت خدمات باشگاه مشتریان را در اپلیکیشن عصرویرا نیز خواهند داشت. همچنین به زودی پذیرنده های اختصاصی عصرویرا نیز با همراهی نمایندگان این شرکت در جذب پذیرنده ، اضافه شده و آماده استفاده خواهند بود.

همچنین  اطلاعات و آدرس پذیرندگان مبتنی بر کارتخوان، از طریق پورتال عصرویرا قابل دریافت می باشد.

, , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 10 =