افتتاح آکادمی عصرویرا – عصرویرا

در حال پردازش اطلاعات...
شرکت نوین پردازان آتیه عصر ویرا

افتتاح آکادمی عصرویرا

سرانجام با تلاش فراوان هیات مدیره محترم عصرویرا، آکادمی عصرویرا جهت برگزاری دوره های مختلف در حوزه کسب و کار  راه اندازی شد.

خدمات ما در آکادمی

برگزاری سمینار

اگر می‌خواهید کارآفرینی ممتاز باشید، کسب وکارتان را توسعه دهید یا حتی راه اندازی کنید و از دنیای که در مقابلتان است بی‌اطلاع هستید، خانواده آکادمی عصرویرا با اثرگذارترین و پرتکرارترین سمینارهای آموزشی همراه و همگام شماست. اگر دوست دارید رنج کارآفرینی را نکشید اما یک کارآفرین سازمانی و نتیجه خوبی داشته باشید یا به اندازه ای که تلاش می‌کنید نتیجه بگیرید و بیشتر رشد کنید؛ همراهمان باشید

کارگاه های آموزشی

شما هم به دنبال افق‌های جدید و کشف فرصت‌های ناب هستید یا تصمیم گرفته‌اید مدار زندگیتان را بسوی پیشرفت و توسعه بچرخانید. منبع کنونی درآمدتان چیست؟ فروشندگی یا مدیر، کارآفرین یا صاحب کسب و کار. شاید فردی آماده و علاقمند به بازاریابی و فروش، رشد و جهش. کاربردی‌ترین شیوه‌ها و مهارت‌های مورد نیازتان که از تجربه الگوهای کارکشته بدست آماده است، در دسترس شماست.

دوره‌ های غیرحضوری

اگر مشغله‌های کاری زیادی دارید یا دسترسی به دوره‌ها و سمینارهای حضوری ما ندارید، نگران نباشید. می‌توانید در دوره‌های غیر حضوری ما شرکت کنید و پا به پای سایر دانشجویان ما به کسب مهارت مورد نیازتان بپردازید. ثروت آفرینان با در نظر گرفتن نیاز همه‌ی مخاطبان خود دوره‌های غیرحضوری را برنامه ریزی و ارائه کرده است همین الان دوره مدیریتی خودت را انتخاب کن و آینده درخشانت را بساز.

کتاب، فایل صوتی و فیلم ‌های آموزشی

شاید می‌خواهید از زندگی افراد موفق دنیا الگوبرداری کنید و بدانید چرا آن‌ها موفق شدند و با استفاده از همان اصول موفق شوید؟ این همان چیزی است که فقط در آکادمی عصرویرا وجود دارد.

اهداف سازمانی

برای مدیران، صاحبان کسب و کار و افرادی که تفکر کارآفرینی دارند، بسیار مهم است بدانند که سرمایه گذاری آنها در یک دوره آموزشی چه بازدهی دارد؟ آیا آموزشی که می بینند اثر دارد؟ تبدیل به فکرافزار می شود؟ در ایران قابل استفاده است؟ در کسب و کارشان می تواند نتیجه ای داشته باشد یا تنها فرضیه های رویایی برخی کتاب هاست که در عمل اثربخش نیستند؟
بنابراین دوره های آموزشی این مجموعه مورد توجه و علاقه مدیران و کارآفرینانی است که به دنبال حضور در کلاس های اساتید علمی – تجربی هستند که نتیجه ملموسی را در کسب و کارشان ببیند، سرآمد و شاخص باشند.
 

دوره های آکادمی عصرویرا

هوش کلامی

تکنیک های متقاعدسازی با مهره مار

هوش مالی

ایجاد ثروت با منابع دیگران

اصول و فنون مذاکره

کلک کم رویی رو بکن

ثروت آفرینی فراآگاه

رهایی از عادت ها با نقشه تغییر

شم اقتصادی

ثروت آفرین باشید نه فقرآفرین

نوابغ فروش

چجوری جیب مشتری را بزنید

مدیریت زمان و انرژی

یادگیری مهارت برنامه ریزی

استراتژی پیشرو

بازار رو رصد و پیش بینی کنید

بیزینس پروتکل

کسب و کارتون رو اتوماتیک کنید

سخنوری و فن بیان

در شرایط سخت اثرگذار صحبت کنید

مدیریت دیجیتالی کسب و کار

کسب و کار سنتی رو به مدرن تبدیل کنید

جهت ثبت نام در دوره های آکادمی عصرویرا به اینجا مراجعه فرمائید.

, , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =