در حال پردازش اطلاعات...
شرکت نوین پردازان آتیه عصر ویرا

اطلاعیه در خصوص باشگاه مشتریان

به اطلاع کاربران و همراهان گرامی و وفادار عصر ویرا در خصوص دلایل اختلال در رجیستر کارت های بانکی می رساند، اختلالات اخیر به دلیل اجرای پروژه متمرکزسازی باشگاه های مشتریان متصل به PSP بوده و قطعی سرویس رجیستر کارت بانکی، بدون اطلاع قبلی صورت پذیرفته است.

در پی اختلالات مذکور و  پس از مذاکرات فشرده با PSP و بررسی دقیق شرایط حال و آینده و  همچنین با تاکید بر حفظ کیفیت خدمات در عصرویرا، مصوبه هیات مدیره محترم عصرویرا  و تاکید مدیر عامل محترم، بر حذف دستگاه های POS (کارتخوان) از چرخه باشگاه مشتریان بوده تا از بروز چنین اختلالاتی در آینده به طور کامل جلوگیری گردد و همچنین تسویه حساب و تسهیم کارمزدها به صورت لحظه ای انجام گردد.

همچنین امکان جذب پذیرنده توسط نمایندگان محترم عصرویرا با شرایط ریر قابل انجام می باشد:

  • بدون محدودیت مکانی و صنفی و …
  • امکان درج تخفیف بر روی هر محصول
  • امکان تعریف لحظه ای تخفیف برای پذیرنده ها
  • امکان پرداخت آنلاین و خرید
  • امکان دریافت کالا در منزل (برای فروشگاه های دارای پیک)
  • و ….

این امر نیازمند اجرای یک فرآیند دقیق هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ اجرایی می باشد که فسخ و انعقاد مجدد قرارداد پذیرندگی با پذیرنده های محترم، یکی از مراحل بوده و در حال حاضر در حال انجام می باشد.

بدین وسیله اعلام می گردد:

۱ –  حق عضویت و  رجیستر کارت های بانکی قبلی و فعلی محفوظ بوده و محفوظ خواهد ماند و نیازی به رجیستر مجدد کارتهای بانکی وجود ندارد.

۲-  کاربران محترمی که کارت های بانکی خود را رجیستر نموده اند، می توانند در حال حاضر، از تخفیفات فروشگاه های افق کوروش استفاده نمایند. در صورت خرید و عدم دریافت تخفیف، با ارائه شماره کارت، تصویر قبض کارتخوان و  تصویر فاکتور صندوق، تا  ۴۸ ساعت نسبت به واریز مبلغ تخفیف به کارت مورد نظر اقدام خواهد شد.

۳- همچنین در آینده بسیار نزدیک امکان خرید بلیت پروازهای داخلی و خارجی و رزرو هتل های داخلی با تخفیفات بسیار ویژه و درخور وفاداری کاربران محترمی که کارت های خود را رجیستر کرده اند، ارائه خواهد شد.

۴- همچنین تاکید هیات مدیره محترم بر ارائه هرچه سریعتر سامانه جدید باشگاه مشتریان عصرویرا تا پایان سال بوده و تیم متخصص عصرویرا تمامی تلاش خود را در کنار دیگر خدمات به صورت موازی به کار برده و خواهد برد.

, , ,
Share:

نظرات

یک نظر

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهار =